Takip Edin
 
Kalite Politikası

kalite politikamız

Çalışanlarımıza güvenli ve sağlıklı bir iş sunarak onları bizim ilk müşterilerimiz gibi görmek. Onlara ağır başlılıkla davranan ve değer veren bir şirket olmak. 

Standartlara ve gelişen teknolojiye uygun olarak, müşterinin maksimum çıkar sağladığı ve ürünlerin değil müşterilerin bize geri gelmesini sağlayacak güvenilir, teknolojik sağlam ve sürekli gelişen ürün yaratmak. 

Şirketin ürün kalitesini ve sayını artırarak ülke dışındaki diğer pazarlara açmak. Diğer firmalardan farklı, daha iyi ve yeni ürün yaratarak ,daha fazla pazar payına sahip olmak, servis ve yedek parça konusunda daha hızlı, güvenilir ve ekonomik hizmet vermek. 

Oluşabilecek müşteri şikayetlerini minimum seviyeye indirerek çok kısa sürede cevap vermek ve onlardan gelen şikayetlerden olumlu dersler çıkarmak önerilerini dikkate almak. Mevcut müşteriyi elde tutmaya, yeni müşteriden daha çok önem vermek. 

Her zaman büyük olmak değil, hep iyi olma hedefini gütmek. Uluslar arası güvenilir bir marka ve kurumsal bir firma haline gelmek. 

Başta müşterilerine, çalışanlarına ve bulunduğu topluma karşı sorumlu bir şirket olmak. 

Dürüstlük, kalite, teknoloji, iletişim ve disiplin, ilerici temel ilkelerini işletme bünyesine yerleştirmek ve korumak konusunda mücadeleci olmak, yönetimde açık sistemi benimsemek, güvene dayalı işbirliği içinde olmak, işletmemizin kalite politikasıdır. 

 
Ürün Seçimi
Talep Formu
Ürün talepleriniz için
İnsan Kaynakları
Bizimle çalışmak ister misiniz ?
Bizden Haberler
Şirketimiz etkinlikleri ve duyuruları