Takip Edin
 
Hakkımızda

İmsa Ticaret, 1980 yılında Muzaffer Demir tarafından kurulmustur.

Kısa zamanda ev geliştirme perakendeciliğinde hızla ilerlemiştir. İç dekorasyondan, yapı malzemeleri, tesisat, nalburiye, ısıtma ve soğutma, kaba malzemeler vb… çeşitli alanlarda hizmet vermeye başlamıştır.

1999 yılında; Karamürsel/Kocaeli’de, 6000 m2 kapalı, 8000 m2 açık alan üzerine kurulu yapı market binasını ve Çanakkale Seramik Showroomunu merkez bina olarak faaliyete açmıştır. Yapı market binası ve Çanakkale Seramik Showroom’u dışında kaba malzeme deposuyla da hizmet vermektedir.

2005 yılında; İzmit'te açtığı yeni şubesiyle ev geliştirme perakandeciliğinde gelişmesini sürdürmüştür. İzmit’te, Çanakkale Seramik Showroom’u  ile hizmet vermektedir.

2008 yılında; İzmit/Köseköy’deki fabrikalar bölgesindeki, 2000 m2 kapalı alan, 3000 m2 açık alan kaba malzeme deposuyla da hizmet vermeye başlamıştır. Yeni şubeleriyle de her zaman en iyi hizmet ilkesini benimseyen, 100% yerli sermayeyle kurulan  İmsa Ticaret (İMSA) ev geliştirme perakendecilinğinde kusursuz hizmet anlayışına devam etmektedir.

İmsa Ticaret (İMSA:İnşaat Malzemeleri San.) kusursuz hizmet anlayışı ilkesiyle, müşterilerine ev geliştirme konusunda  bol çeşit ve geniş fiyat yelpazesiyle bir çok avantaj sunmaktadır. Yapı Marketinden, mağazalarına bir çok çalışanıyla 30 yıldır Kocaeli ve Yalova halkına hizmet vermektedir.

 

Değerlerimiz

Profesyonellik : İşimizi en üst düzeyde özenle ve yüksek standartlarda yapar ve işimizle ilgili gelişmeleri yakından izleriz. Çalışma yaşamımızdaki tüm ilişkilerde işle ilgili öncelikleri dikkate alırız.

Saygı : İnsana, çevreye ve yasalara saygıyı ön planda tutarak, etik kurallar içinde hareket etmeyi temel gereklilik olarak benimseriz. Tüm çalışmalarımızda dürüst, şeffaf, adil ve sorumlu davranırız.

Dinamizm : Dinamik ve esnek çalışmayı ilke olarak benimseyen bizler, koşullar ne olursa olsun sonuç odaklı ve hızlı çalışırız. Çevreyi ve koşulları sürekli inceleyerek, değişime zamanında yanıt veririz.

Yenilikçilik : Müşteri memnuniyetini temel alarak tüm süreçlerde sürekli gelişim ve yenilik fırsatları yaratırız. Farklılığın, yenilikçi uygulamalarla ortaya çıktığının bilincinde olarak sunduğumuz hizmetin; çağdaş ve yaratıcı olması için çaba gösteririz.

Ekip Çalışması : İşbirliği, karşılıklı bağlılık, uzmanlık ve bilgi paylaşımının başarının temeli olduğunun bilinciyle, ekip çalışmasını kişisel başarının da garantisi olarak görür ve tüm çalışmalarda ekip çalışmasını destekleriz.

 
Ürün Seçimi
Talep Formu
Ürün talepleriniz için
İnsan Kaynakları
Bizimle çalışmak ister misiniz ?
Bizden Haberler
Şirketimiz etkinlikleri ve duyuruları