Takip Edin
 
İMSA Ticaret Yeni Mağazalarını Tanıttı
Karamürsel’de uzun yıllar faaliyet gösteren ve İzmit merkezinde de şubeleri bulunan İMSA Ticaret A.Ş. yenilenen mağazalarının tanıtımı için kokteyl verdi. Kayacık mahallesi Karamürsel Yalova yolu üzerinde kurulan İMSA Ticaret Açılış kokteyline Kale Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Zeynep Bodur Okyay, Karamürsel Kaymakamı Celil Ateşoğlu, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım katıldı.
 İMSA Ticaret Yeni Mağazalarını Tanıttı

Karamürsel’de uzun yıllar faaliyet gösteren ve İzmit merkezinde de şubeleri bulunan İMSA Ticaret A.Ş. yeni mağazalarının tanıtımı için açılış kokteyli verdi. Kayacık mahallesi Karamürsel Yalova yolu üzerinde kurulan İMSA Ticaret Açılış kokteyline Karamürsel Kaymakamı Celil Ateşoğlu, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Kale Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Zeynep Badur katıldı.

Kokteylde İMSA Ticaretin sahibi Muzaffer Demir 1980 yılında kurduğu şirketi kısa zamanda büyüttüğünü ve müşterilerine bol çeşit ve geniş fiyat yelpazesiyle avantajlar sunduğunu açıkladı.

İMSA Ticaretin sahibi Muzaffer Demir, Şeyda, kızı Büşra ve oğlu Birtan’la birlikte kokteyle katılan davetlilerle yakından ilgilendi.

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım güzel bir mağaza yapıldığını belirterek başarılı çalışmalarından dolayı şirketin Sahibi Muzaffer Demir ve ailesini tebrik etti.